вторник, 9 октября 2012 г.

Stipendium


Tulevikutalendi stipendiumikonkursi tähtaega pikendati 14. oktoobrini

Kooliõpilaste tulevikutalendi stipendiumi saab taotleda 14. oktoobrini, kokku läheb jagamisele 12 000 eurot viie kategooria vahel – ühiskondlik tegevus; teadus; humanitaarteadus; kunst, muusika ja kultuur; ning sport ja tervis.

Taotlejate palvel otsustati Tulevikutalendi stipendiumikonkursi tähtaega pikendada 14. oktoobrini. “Otsustasime taotlemisvõimalust pikendada viie päeva võrra, kuna koolidest tulnud tagasiside põhjal ei ole paljud huvilised jõudnud veel dokumente kokku panna ja taotlusi teele saata. Soovime, et konkursil saaksid osaleda kõik tublid lapsed üle Eesti,” ütles žürii liige Ty Lehtmäe. “Seega, kel veel huvi on osaleda, siis aega on veel napilt nädal.”
  
Tulevikutalendi stipendiumi taotlusi saab esitada nii posti teel kui elektrooniliselt üle veebilehe www.tulevikutalent.ee. Taotluste saatmise tähtaeg on 14. oktoobril ning vajalike dokumentidena tuleb esitada koopia koolitunnistusest, motivatsioonikiri, õpetaja soovitus, lapsevanema volitus ning diplomite ja auhindade nimetused. Kandideerida saavad kõik 5.-12. klasside õpilased üle Eesti.

Tulevikutalendi stipendiumi saajad valib novembri alguses välja erinevate elualade esindajatest koosnev žürii. Žüriisse kuuluvad mälumängur ja laulja Ivo Linna, kirjanik Margus Karu, laulja ja näitleja Janika Sillamaa, Ahhaa keskuse juht Andres Juur, näitleja ja tervisespordientusiast Veikko Täär ning Aasta Suurpere tiitliga pärjatud pereema ja ettevõtja Merle Laidro. Igas kategoorias – ühiskondlik tegevus, teadus, humanitaarteadus, kunst/muusika/kultuur ning sport/tervis valitakse välja viis laureaati, kellest parimaid premeeritakse Tulevikutalent 2012 tiitli ja 600 euroga. Lisaks antakse igas kategoorias välja neli teist kohta, keda premeeritakse 450 euro suuruse stipendiumiga.

Комментариев нет:

Отправить комментарий